facebook twitter Google Plus
Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı 1 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm Fragmanı sitemizde yerini almıştır. Bu Şehir Arkandan Gelecek'in 9. yeni bölüm fragmanı nette ilk sitemize eklenmiştir. Mafyanın elinden zor da olsa kurtulan Ali ve Derin büyük bir yol ayrımındadır. Derin seçimini yapmak durumundadır ya canından çok sevdiği Ali ya da babası Tekin. Turnuva haberini alan Ali borçları ödemek için bu fırsatı değerlendirmek ister. Şahin Ali'nin bu turnuvaya hazır olmadığını düşünür ve tek şartla katılmasına izin verir. O şart ise Ali'yi kendisi çalıştıracaktır. Eleme maçı öncesi yaşanan talihsizlikler Ali'nin maça çıkmasını imkansız hale getirir fakat Ali her şeye rağmen rige çıkar. 


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı 1 Mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bu Şehir Arkandan Gelecek fragman, Bu Şehir Arkandan Gelecek 29 şubat fragmanı, Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Bu Şehir Arkandan Gelecek 9. Bölüm 2. Fragmanı özeti