facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 104. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 104. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 104. Bölümü ile pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi başlamış bulunuyor.Ali peşine düştüğü çete ile gizli bir anlaşma içerisindedir. Ali görevini yerine getiremediğini bahane ederek istifa eder. Feride ve Toprak Ali'nin tepkilerinden oldukça işgillenirler. Kızlar her yerde ev ararken beklenmedik bir isim evlerini kiralamayı teklif eder. Kader ve Songül tehlikededir. Ali çetenin verdiği görevi yerine getirecek mi?


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 104. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 104. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Turac

Kirgin cicekler benim en sevdiyim dizidir on olesiye sevirem


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 104. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 104. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 104. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 99. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 104. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 104. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 104. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 104. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 104. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 104. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 104. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 104. Bölüm Fragmanı özeti