facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı 28 Eylül
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı özeti: Ntc medyadan yeni gençlik dizisi olarak yaz aylarına damga vuracak Kırgın Çiçekler 14. bölümü ile 28 eylül pazartesi günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yer alacak. Cemre baloda çıkan yangın sonucunda hastaneye yoğun bakıma yetiştirilir. Yangının nasıl çıktığı merak konusuyken kızının haberini alan Teyfik çılgına döner.Kader'in belinden alınan örnek sonucunda Feride bu işin peşine düşer. Neriman ise Feride'yi bu işten uzak tutmak zorundadır. Serkan ve Eylül ilişkiisnden rahatsız olan Kemal bu defa faka basar.
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 14. bölüm Fragmanı 28 eylül fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 14. bölüm izle, Kırgın Çiçekler 14. bölüm fragmanı izle, Kırgın Çiçekler 14. bölüm özeti, Kırgın Çiçekler 14. bölümde neler olacak, Kırgın Çiçekler 14. bölüm ne zaman, Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı özeti