facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 15. Bölüm Fragmanı 5 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 15. Bölüm Fragmanı özeti: Ntc medyadan yeni gençlik dizisi olarak yaz aylarına damga vuracak Kırgın Çiçekler 15. bölümü ile 5 ekim pazartesi günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yer alacak. Tevfik Nazan'ın sözlerini hiçe sayarak yola çıkar. Cemre mirasın sahibi olmaktadır. Eylül Kemal'den kurtulma şokunu bir türlü atlatamamışken annesi Mesude'nin on yaptığı teklif de bir o kadar şaşırtıcıdır. Songül yaşadığı acı dolu anları Güney'in yüzüne vurur. Yaptıklarından pişman olan Güney Songül'ü geri kazanmak için son bir hamle yapar.
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 15. bölüm Fragmanı 5 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kırgın Çiçekler 15. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum fatma

çok güzel

yorum İsimsiz

Yeni bölümü heyecanla bekliyoruz fragmanı görmek istiyoruz


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 15. bölüm izle, Kırgın Çiçekler 15. bölüm fragmanı izle, Kırgın Çiçekler 15. bölüm özeti, Kırgın Çiçekler 15. bölümde neler olacak, Kırgın Çiçekler 15. bölüm ne zaman, Kırgın Çiçekler 15. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 15. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 15. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 15. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 15. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 15. Bölüm Fragmanı özeti