facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 16. Bölüm Fragmanı 12 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 16. Bölüm Fragmanı özeti: Ntc medyadan yeni gençlik dizisi olarak yaz aylarına damga vuracak Kırgın Çiçekler 16. bölümü ile 12 ekim pazartesi günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yer alacak. Tevfik ölmüştür. Cemre artık mirasın sahibidir. Eylül eve dönecek mi? Mesude Eylül'ü tekrar kabul edecek mi? Eylül Serkan ilişkisinde sürpriz bir gelişme yaşanacak.
Kader artık her şeyin farkına varmış ve annesine hesap sormaya gitmiştir. Kader'in annesinin eşi kapıda olup biteni dinlemiş ve oda artık eşinin kendisini aldattığının farkına varmıştır.

Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 16. bölüm Fragmanı 12 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 16. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum ezgi

Dizinin her bölümünü kaçirmadan özlüyorum ya kadere ve eylüle çok üzülüyorum nasil anneler ya insaalah bu bölümde kader intar etmez


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 16. bölüm izle, Kırgın Çiçekler 16. bölüm fragmanı izle, Kırgın Çiçekler 16. bölüm özeti, Kırgın Çiçekler 16. bölümde neler olacak, Kırgın Çiçekler 16. bölüm ne zaman, Kırgın Çiçekler 16. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 16. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 16. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 16. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 16. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 16. Bölüm Fragmanı özeti