facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 26. Bölüm Fragmanı 21 Aralık
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 26. Bölüm Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 26. Bölümü ile 21 aralık pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Songül ve Kader aşk sarhoşluğu yaşamaktadır. Gelecek için onları güzel günler beklemektedir fakat Eylül ve Meral için aynı şeyler söylenemez. Eylül yine Kemal yüzünden Mesuda ile bağlarını koparma noktasına gelecektir.
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 26. Bölüm Fragmanı 21 aralık fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kırgın Çiçekler 26. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum Gulu

Men bu diziyi cox sevirem

yorum Beyza

Ay zeyno ile cemre çok yakışıyor

yorum ZEYNO

AY ÇOK GÜZEL OLMUŞ BU 4 LÜ ÇOK YAKIŞIYOLAR BENCE HİÇ AYRILMASINLAR VALAH YÖNETMEN ÇOK GÜZEL YAZMIŞ


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 26. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 26. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 26. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 26. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 26. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 26. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 26. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 26. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 26. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 26. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 26. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 26. Bölüm Fragmanı özeti