facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı 22 Şubat
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 34. Bölümü ile 22 şubat pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Songül ortadan kaybolmuştur. Gizli numaradan gelen bir telefonla kızlar telaşa kapılır. Seher ve Meral Sapanca'ya taşınarak yeni bir yaşam için ilk adımlarını atmış bulunmaktadırlar. Haberi duyan güney tehdit telefonunun Abbas'tan geldiğini öğrenir ve Abbas'ın kapısına dayanır.
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı 22 şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı Yorumları (5)
yorum İsimsiz

Super dizi

yorum banu

Çok güzel bunu izlerken dikkatimi kimse bozamaz

yorum Ayse

Gerçekten çok güzel bir dizi izlerken hem guluyor hem huzunleniyorum

yorum Gul

Allah insanin qarwisina ne nazan kimi nede kemal kimi insan cixardsin

yorum Eylül

Ben diziyi çok severek izliyorum da son bölümde Nazan hiç birşey yapmıyormu Kemal gerçekten Eylül'e tecavüz ediyor mu???


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 34. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 34. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 33. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 34. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 34. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 34. Bölüm Fragmanı özeti