facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 37. Bölüm Fragmanı 14 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 37. Bölüm Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 37. Bölümü ile 14 mart pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Kader şok üstüne şok yaşamaktadır henüz annesini yeni bulan Kader Banu'yu Ekrem'le birlikte yakalar. Kemal'e istediği parayı vermeyen Nazan'ın kapısına polis dayanmıştır. Kızlar imza toplayarak yurdun yıkılmasına engel olmak isterler. Ekrem buldozerlerle yurdu yıkmak için harekete geçer. Songül başta olmak üzere herkes iş makinelerinin karşısında durur.
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 37. Bölüm Fragmanı 14 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 37. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum Betul Su de Bingul

Inşallah Nazan hapise girer .Defne de yurda girer .Aferin Cemre abla çok güzel oynuyorsun . Seni çok seviyorum. Aferin Cemre abla seni çok seviyorum .Inşallah Nazan hapise yollarını Bide icinden iyi olmuş de.

yorum Betul

Kirgin ciceklerde en çok Cemreli seviyorum .Keşke Gökhan ölmeseydi .Inşallah NazaninGokani öldürdüğü ortaya çıkar .Birde Çevrenin mirasını çaldığı ortaya çıkar .Sizi çok seviyorum sakin final yapmayın

yorum İsimsiz

Ben Sizin çok hayranını yım sizleri çok çok seviyoruz


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 37. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 37. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 37. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 37. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 37. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 37. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 37. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 37. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 37. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 37. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 37. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 37. Bölüm Fragmanı özeti