facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 40. Bölüm Fragmanı 4 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 40. Bölüm Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 40. Bölümü ile 4 nisan pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Kimsesiz ortalıkta kalan Defne elinde bavuluyla yetimhaneye gelir. Kızlar Defne için üzülürken Cemre ve Meral öfkelerini kusmaya devam edecekler. Güney, Banu ve Ekrem ilişkisini öğrendiğinde öfkelenir. Daha da kötüsü Songül'ün bu durumu bildiği halde kendisine söylemediği için fena kızmıştır. Songül Güney'e kendini affettirmek için her yolu dener. Eylül Kemal'in kendisine taciz ettiğini Mesude'ye ispatlayabilecek mi?
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 40. Bölüm Fragmanı 4 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kırgın Çiçekler 40. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Nursel

Kizlari cok seviyorum..nazan hanim ölmesin...dizinin tati tuzu o..tatli kadin


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 40. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 40. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 40. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 40. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 40. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 40. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 40. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 40. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 40. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 40. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 40. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 40. Bölüm Fragmanı özeti