facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı 16 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 46. Bölümü ile 16 mayıs pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Cemre polise gidip Nazan'ın öldürüldüğünü söyleyince gözaltına alınır. Kızlar ve Feride bu durumdan Emel'i sorumlu tutarlar. Meral intikam almak istediği için geldiği evde İhsan tarafından kapana kısılır. Mesude ve Kemal sonunda boşanmak için mahkemede soluğu alır. Kader büyük bir oyunun içinde bulur kendini. Emel Cemre'nin velayetini almak için harekete geçer. Durumu anlayan kızlar Cemre'yi kurtarmak için sürpriz bir iş birliği içindedir.
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı 16 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 46. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 46. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 46. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 46. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 46. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 46. Bölüm Fragmanı özeti