facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 47. Bölüm Fragmanı 23 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 47. Bölüm Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 47. Bölümü ile 23 mayıs pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Emel Cemre'nin velayetini üzerine alabilmek için Neriman'ı karşısına alır. Kızlar bu konuda Feride'den yardım alır. Nazan ile iş birliği yapan kızları kıskanan Defne bu işi bozmak için elinden geleni yapacaktır. Meral artık çektiği acılara daha fazla dayanamayıp İhsan'dan intikamını almak için harekete geçer.
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 47. Bölüm Fragmanı 23 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kırgın Çiçekler 47. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

pazartesi gününü iple çekiyorum bayılıyorum size kızlar mucadelenize sakin bırakmayın sizi seviyorum

yorum İsimsiz

mereba ban kirgin cicek lericok seviyorum ayrica bi gokce ve arif hayraniyim


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 47. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 47. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 47. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 46. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 47. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 47. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 47. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 47. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 47. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 47. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 47. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 47. Bölüm Fragmanı özeti