facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı 30 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 48. Bölümü ile 30 mayıs pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Eylül Kemal'in yaptıklarına daha fazla dayanamayıp karakola giderek suç duyurusunda bulunur. Bu durumu öğrenen Mesude ne yapacak? Kemal içeri alınacak mı? yoksa aklanacak mı? Emel yüzünden zorla deliler hastanesinde kapatılan Cemre kafayı yemek üzeredir. Kızlar ve hocaları Feride Cemre'yi akıl hastanesinden çıkartmak için harekete geçer. Meral ise İhsan'ı hapse attırabilmek için elinden geleni yapacaktır.
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı 30 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 48. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 48. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 46. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 48. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 48. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 48. Bölüm Fragmanı özeti