facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 54. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 54. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 54. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Oyuncu kadrosunu genişleten gençlik dizisinin 54. bölüm tanıtım fragmanı 10 ekim cumartesi akşamı yayınlandı. Songül o kadar sinirlidir ki Kader'i hayatında istemez. Songül'ün bu tavrı diğer kızları da Kader'den uzak tutar. Kader suçluluk duygusuyla yalnız kalır. Yurt müdür Neriman Nazan'ı tehdit etmektedir. Nazan olan bitenlerin ortaya çıkmasından korkarak hareket etmektedir.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 54. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kırgın Çiçekler 54. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum cagla

Uaa izliycem


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 54. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 54. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 54. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 50. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 54. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 54. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 54. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 54. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 54. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 54. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 54. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 54. Bölüm Fragmanı özeti