facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 59. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Oyuncu kadrosunu genişleten gençlik dizisinin 59. bölüm tanıtım fragmanı 14 kasım pazartesi akşamı yayınlandı. Defne'nin söylediklerine kafası takılan Songül babasıyla yüzleşir. Songül'ün her an yanında olan Güney en büyük destekçisidir. Nazan Kemal'in oyununun farkındadır. Sadullah kendisine yapılan suçlamadan kurtulmak için Kemal'le hesaplaşır.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum Nez

Songul yapma bebegim ya dokme boncuklarindan goz yaslarini

yorum Negin

❤❤❤❤


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 59. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 59. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 59. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 59. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 59. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 59. Bölüm Fragmanı özeti