facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 60. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 60. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 60. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Oyuncu kadrosunu genişleten gençlik dizisinin 59. bölüm tanıtım fragmanı 21 kasım pazartesi akşamı yayınlandı.Sadullah kendine yüklenen hırsızlık yükünden kurtulmak için intihar etmeye karar verir. Songül babasını kurtarmak için neler yapacak? Olan bitenden habersiz olan Güney terkedildiğini öğrendiğinde büyük şok yaşar.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 60. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kırgın Çiçekler 60. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum fatoş

kirgin çiçekler filmini doyasıya izliyorum KÇ fanları sizde izlemeye devam edin sağlıcakla kalın

yorum Negin

Bu dizini çok seviyorum

yorum Ela

Nazan hanimin basina tasmi dustu ne insallah songuller kacar kurtulur


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 60. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 60. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 60. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 59. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 60. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 60. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 60. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 60. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 60. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 60. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 60. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 60. Bölüm Fragmanı özeti