facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 61. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Oyuncu kadrosunu genişleten gençlik dizisinin 59. bölüm tanıtım fragmanı 28 kasım pazartesi akşamı yayınlandı. Songül'ün zorla evlendirilecek olduğunu öğrenen kızlar hemen durumu Feride'ye haber verir. Feride ve Toprak tekrar biraraya gelip Songül'ü kurtarmak için planlı hareket ederler. Diğer yandan Güney'de bu plana uyacak ve elinden geleni yapacaktır.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 61. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 61. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 61. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 61. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 61. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 61. Bölüm Fragmanı özeti