facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 63. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Oyuncu kadrosunu genişleten gençlik dizisinin 62. bölüm tanıtım fragmanı 12 aralık pazartesi akşamı yayınlandı. Kızlar tüm itirazlarına rağmen apar topar karakola götürülür ve artık sabıkalı olmaktan korkarlar. Nazan teyzesinin paralarının yerini öğrenemediği için iş bulmak durumunda kalır. Defne ve Serkan'a çaresizliğini belli etmek istemeyen Nazan yönetici olarak işe başladığı yalanını söyler.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 63. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 63. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 61. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 63. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 63. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 63. Bölüm Fragmanı özeti