facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 64. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 64. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 64. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Oyuncu kadrosunu genişleten gençlik dizisinin 62. bölüm tanıtım fragmanı 19 aralık pazartesi akşamı yayınlandı. Kader kardeşini kaybetmenin acısıyla derinden etkilenir. Kızlar ve Feride Kader'i kendine getirmek için her an yanındadırlar. Sadullah kalan mirastan bir ev alır. Güney Songül'le görüşemediği için kızgındır. Güney'in tepkisi Songül ve Kader'in aralarını bozar.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 64. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kırgın Çiçekler 64. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Akmaýa

Serkan ve eylul cok yakisyorlar


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 64. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 64. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 64. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 61. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 64. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 64. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 64. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 64. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 64. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 64. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 64. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 64. Bölüm Fragmanı özeti