facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 65. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Oyuncu kadrosunu genişleten gençlik dizisinin 62. bölüm tanıtım fragmanı 26 aralık pazartesi akşamı yayınlandı. Ölümle karşı karşıya kalan kızlar, Güney, Zehra ve Sedef ne yapacaklarını bilemez. Evden gelen silah sesleri duşarıda bekleyen Sadullah, Serkan, Toprak ve Feride'yi panikletir. Kemal'in Defne'yi tehdit ettiğini düşünen Suzan ona kusursuz bir tuzak hazırlar. Mesude karnındaki bebeği doğurmak istemediğinden düşük yapmak istediği için kazaya karışır. Annesinin sakat kaldığını öğrenen Eylül büyük üzüntü yaşar.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum Lalin

Yaaa çok güzel ve çok kötü şeyler oluyor

yorum Kamile

Eyülle serkan muhteşem


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 65. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 65. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 61. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 65. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 65. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 65. Bölüm Fragmanı özeti