facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 67. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Oyuncu kadrosunu genişleten gençlik dizisinin 67. bölüm tanıtım fragmanı 9 ocak pazartesi akşamı yayınlandı. Eylül için korku dolu günler geri gelir. Mesude yataktan kalkamaz haldedir. Eylül bir çare annesine sığınır. Mesude sonunda Kemal'in gerçek yüzünü görür. Sadullah Zehra ve kızı Songül arasında kalır. Songül Zehra'dan giderek şüphelenmektedir.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 67. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 67. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 67. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 67. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 67. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı özeti