facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 7. Bölüm Fragmanı 10 Ağustos Yayınlandı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı özeti: Ntc medyadan yeni gençlik dizisi olarak yaz aylarına damga vuracak Kırgın Çiçekler 7. bölümü ile 10 ağustos pazartesi günü akşamı saat 21:15'te atv ekranlarında yer alacak. Eylül Kemal'in elinden Toprak ve Feride hanımın yardımıyla kurtulur. Kızlar büyük bir dertten kurtulmuştur fakat hala önemli bir sorunları vardır. Altınlar ortada yoktur ve Kemal'in ifadesi Eylül'ü hapse tıkmaya yetecektir.
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 7. bölüm Fragmanı 10 ağustos Yayınlandı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kırgın Çiçekler 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yorumları (2)
yorum melikesude

çok güzel ya bayıldım eylül ablasongül ve serkan abiyi çokkk seviyorum öptümmm

yorum Sema

Serkan ve Eylül'e bayılıyorummmmmm


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 7. bölüm izle, Kırgın Çiçekler 7. bölüm fragmanı izle, Kırgın Çiçekler 7. bölüm özeti, Kırgın Çiçekler 7. bölümde neler olacak, Kırgın Çiçekler 7. bölüm ne zaman, Kırgın Çiçekler 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı neler olacak, Kırgın Çiçekler 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı özeti