facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 71. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Oyuncu kadrosunu genişleten gençlik dizisinin 71. bölüm tanıtım fragmanı 13 şubat pazartesi akşamı yayınlandı. Eylül Kemal tarafından kaçırılır ve hücre gibi bir yerde tutulmaktadır. Eylül'den gelen mektup sonucunda kızlar Atakan'la kaçtığını düşünmektedir. Eylül Kemal'in elinden kaçmak için çeşitli yollar arar. Songül Zehra'nın kurduğu tuzağa düşüp okuldan atılacak mı?


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Sevda

Kırgin ciceklerin eylùlù filmden cıkıyormu?


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 71. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 71. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 71. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 71. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 71. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 71. Bölüm Fragmanı özeti