facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 76. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Oyuncu kadrosunu genişleten gençlik dizisinin 76. bölüm tanıtım fragmanı 20 mart pazartesi akşamı yayınlandı. Elini kaybederek hastaneden kaçan Kemal kızlar için yine büyük bir tehdittir. Kemal başına gelenlerin hesabını fena bir şekilde soracaktır. Defne korkuyla kayıplara karışmak ister. Songül ve Güney ayrı eve çıkmak isterler fakat Selin onları rahat bırakmayacaktır. İyileşen Eylül evine geri döner.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 76. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 76. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 75. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 76. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 76. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 76. Bölüm Fragmanı özeti