facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 77. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Oyuncu kadrosunu genişleten gençlik dizisinin 77. bölüm tanıtım fragmanı 27 mart pazartesi akşamı yayınlandı. Kemal'in tehdit telefonunu açan Eylül duydukları karşısında panikler. Feride kızları korumak için Üniversite sınavı sonrası başka bir yurda yerleştirmeyi planlar. Kızlar mecbur kaldıkları için bu durumu kabullenirler. Serkan Cemre'den hoşlandığını itiraf eder. 


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum Özlem

Ya gerçekten helal olsun bu bolumdede bizide aglattiniz ya vallahi helal olsun

yorum Ben sadece ona mahzur kaldimki cemre nasil eylule boyle tekme atar

Sadece ben bide meral mertin o hediyesini alir:/


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 77. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 77. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 77. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 77. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 77. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı özeti