facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 8. Bölüm Fragmanı 17 Ağustos
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 8. Bölüm Fragmanı özeti: Ntc medyadan yeni gençlik dizisi olarak yaz aylarına damga vuracak Kırgın Çiçekler 8. bölümü ile 17 ağustos pazartesi günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında yer alacak. Kader'i düştüğü durumdan kurtarmak için harekete geçen kızlar bir kötü haberle daha yıkılırlar. Songül, Seda ve Ali'nin evinde mahsur kalmıştır. Songül hapse girmeden onu kurtarmaları gerekir. Nazan öğretmen Defne'nin yarışmayı kaybetmesi ve oğlu Serkan'ın Eylül ile olan ilişkisini göz önünde aldığında çocuklarını uzak tutmak için kızları şikayet eder. Kızlar apar topar polisler tarafından karakola götürülür. Toprak, Feride öğretmene evlenme teklifi eder. Feride mutlulukla kabul eder.
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 8. bölüm Fragmanı 17 ağustos fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 8. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum sena

Çok dramatik ve eğlenceli bi dizi hele ki Songül ve Güney çok iyi .


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 8. bölüm izle, Kırgın Çiçekler 8. bölüm fragmanı izle, Kırgın Çiçekler 8. bölüm özeti, Kırgın Çiçekler 8. bölümde neler olacak, Kırgın Çiçekler 8. bölüm ne zaman, Kırgın Çiçekler 8. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 8. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 8. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 8. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 8. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 8. Bölüm Fragmanı özeti