facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 81. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Kemal Büşra'yı elinde tutarak Eylül'ü ayağına getirmek için koz olarak kullanır. Büşra'yı öldürmekle tehdit eden Kemal amacına ulaşmak üzeredir. Eylül kimseye haber vermeden Kemal'le buluşmaya gider. Sadullah ise diziden ölerek ayrılır.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum İsimsiz

Yeter ya o kadar polis Kemalı yakalayamadı. Eylül ölmesin Serkanla evlensin mutlu olsun. Zaten Kemal yüzünden çektikleri yetmiyor gibi bide Eylül ölecekmi.

yorum su

hemen yayınlansın çok merak ediyorum eylül ve kadere ne olacak


Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 81. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 81. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 77. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 81. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 81. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı özeti