facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 85. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Kızlar bir odada mahsur kalmış Kemal bu odaya gaz bombasını atıp ölüme terk etmiştir. Kızların hayatının kurtuluşu Nazan'ın elindedir. Kemal'in bu defa ki hedefi Metin'dir. Kemal Metin'i kaçırmak için fırsat kollamaktadır.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 85. Bölüm 2. Fragmanı özeti