facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 87. Bölümü ile yakında pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi geliyor. Kızlar bir odada mahsur kalmış Kemal bu odaya gaz bombasını atıp ölüme terk etmiştir. Kızların hayatının kurtuluşu Nazan'ın elindedir. Kemal'in bu defa ki hedefi Metin'dir. Kemal Metin'i kaçırmak için fırsat kollamaktadır.


Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı,Kırgın Çiçekler 87. Bölüm konusu,Kırgın Çiçekler 87. Bölüm özeti,Kırgın Çiçekler 87. Bölümde neler olacak,Kırgın Çiçekler 87. Bölüm fragmanı neden yayınlanmadı,Kırgın Çiçekler 87. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı özeti