facebook twitter Google Plus
Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 97. Bölümü ile pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz sezonun reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezonda da bomba gibi başlmış bulunuyor. Kızların bu defa Üniversite hayatı heyecan yaratıyor. Kadroya katılan yeni isimler de dikkatleri çekiyor. Eylül en yakın arkadaşları olan Songül ve Güney'i barıştırmayı başarır. Ali ve Eylül zamanla yakınlaşmaya devam eder. Cemre Serkan'a zor günlerinde en büyük desteği verir.
Kırgın Çiçekler dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kırgın Çiçekler dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kırgın Çiçekler 97. Bölüm 2. Fragmanı özeti